image
 

Kurye Tedarik

İş ilanı vermenize gerek yok. Firmanız veya şahsi kurye ihtiyaçlarınız için aradığınız kuryeler bölgesel olarak arayıp bulup iletişime geçin. Kuryeler.net kurye ağımızla sizin için en kolay çözümleri sunuyoruz.

image
 

Kurye Karıyer Danışmanlığı

Kuryesiniz veya kurye olmak istiyorsunuz ve karıyerinizi ve kendinizi bu alanda geliştirmek istiyorsanız biz kuryeler.net olarak yanınızdayız. Bize katılın karıyerinizde ilermek için doğru kurye danışmanlığı ve destekleri alın

image
 

Kurye Dayanışma Platformu

Kurye olarak sektöre dair bir dayanışma platformuna ihtiyaç duyuyorsunuz, kuryeler.net size yeter, bize katılın dağınık düzende kendinizi yanlız hissetmeyeceğiniz şekilde bu sektörün dayanışma gücünü yanınızda hissedin


 

 

Başlıca Hizmetler

Firma Kurye Çözümleri

Firmanız için kurye personel istihdam ihtiyacınız için bölgesel veya Türkiye ölçeğinde kurye ağımızdan faydalanabilir, aradığınız nitelikte kuryeyi harita üzerinden yaya veya araçlı olarak sınıflandırıp km aralığı ile bile arayıp kolayca bulabilirsiniz. Firmalar için Kuryeler.net ile sizde firma veya bireysel ulaştırma ihtiyaçlarınız için kurye tedarik veritabanımızı 2 ay ücretsiz deneyin.

Kişisel Ulaştırma Asistanı

Bu hizmette sizinle aynı bölgede yaşayan bir kuryemizi uzun vadeli veya kısa vadeli olarak serbest veya tam zamanlı kişisel ulaştırma asistanlığı yaparak tüm getir-götür işlerinizi yapmasını sağlıyoruz.

Market ve Market Dışı Alışveriş Asistanı

Bununla beraber virüs salgını yüzünden oluşan izolasyondan kaynaklı bireysel ulaştırma ihtiyaçlarınız dışında, tamamen market ve market dışı alışverişlerinize odaklı olarak tüm market ve market dışı(eczane, fırın, terzi vb.) alışverişlerinizi bulunduğunuz bölgedeki kuryelerimize yaptırabilirsiniz.

Bölgesel olarak arama yapabileceğiniz sayfamızda, size en yakın kuryeyi bulup onunla iletişime geçebilirsiniz.

Hemen arama bölümünden aradığınız bölge ve kurye tipini seçerek aramaya başlayın.

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Kurye Platformunuza Güvenebilir miyim?

    Evet, çünkü biz kuryelerimize de onlarla çalışacak firmalarada eşit derecede önem veriyoruz ve bu yüzden platformumuzda yer alan kuryelerimizi özenle seçiyoruz. Şahısr veya firma olarak sizlere daima nitelikli ve saygılı hizmet vereceğinden emin olduğumuz kurye arkadaşlarımızla çalışıyoruz.

  • Sizin Kurye Danışmanlığınızdan Neler Bekleyebilirim?

    Eğer kurye olarak çalışıyorsanız sizi sektörde görünür kılacağımızın ve karıyer planlamanızda ve kullandığınız araçların motor bakım tamir vb size katkı sağlayacağımızın garantisini verebiliriz. Burada bulunarak bir iş platformumuzdan iş alanınınızı ve karıeyerinizi maksimumum ve sağlıklı şekilde geliştirecek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  • KURYELER.NET Ücretsiz mi?

    Evet, kuryeler.net açılış sürecinde tamamen ücretsizdir.  Kurye iht.yacı olan firma ve şahsıların kolayca kuryelerle bir araya gelip birbirlerini bulmaları için yapılmış olan bu özgür kurye iş platformumuz zamanla hizmetleri ölçüsün de hem kuryeler hemde firma ve şahıslar için ücretlide olacaktır.

Bize haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

Kullanım Şartları ve Gizlilik

Duyuru Bülteni

Mail listemize abone olup haftalık bilgilendirme haberlerini epostanızdan takip edebilirsiniz.

Please enable the javascript to submit this form